Türkiye’nin en büyük parke üreticisi

Türkiye, ülkedeki en büyük parke üreticisi olan Osmo Parke ile dünyada mükemmel bir tablo sağlıyor. Özellikle son yıllarda sektördeki gelişmeler ve teknolojinin de yardımıyla parke sektöründe önemli bir yere sahip olan Osmo Parke kısa sürede kendisine çok sayıda takipçi edindi.

Osmo Parke, Türkiye’de parke imalatı alanında etkin bir şekilde faaliyet gösteren en büyük kuruluş olmaya devam ediyor. En son teknolojilerin kullanıldığı tam otomatik üretim tesislerinde parke üretmektedir. Kalitesiz malzemelerin kullanımından kaçınmak adına, Osmo Parke boyalar ve diğer malzemeler arasında sadece Avrupa standartlarında %100 tabii malzemeleri kullanmaktadır.

Müşterilerine çok sayıda seçenek sunan Osmo Parke,kişiye özel desen ve renklerden seçim yapma olanağı sunuyor. Kurumsal firmalara da entegre ofis ve ticari zemin çözümlerini sunarak müşterilerine hizmet sağlamayı hedeflemektedir. Üstelik satın alma süreci de oldukça basit ve güvenilirdir.

Bu nedenle, Türkiye’nin en büyük parke üreticisi olarak Osmo Parke’yi doğru bir tercih olarak görebiliriz. Yurtiçi ve yurtdışında söz sahibi olan bu marka her geçen gün önem kazanmakta ve hizmet ağlarinki artmaktadır.

Türkiye, parke üretimi alanında bir gücün ve son yıllarda büyük bir gelişmenin tanığı. Çeşitli firmalar Türkiye’nin parke sanayisine katkıda bulundu. Bugün, Türkiye’nin söz konusu sektörde en önemli parke üreticisi durumunda olan firma Acar Parke Ceyhan’daki tesisleriyle de yola çıktı.

Acar Parke, halen Türkiye’deki endüstriyel birikiminin avantajlarından faydalanarak, parke imalata merkezi olarak ortaya çıkmış bir liderdir. Tasarladıkları parkeler kaliteden ödün vermeden her mevsimde müşteri memnuniyetini garanti ediyor. Ayrıca tesislerindeki en son teknolojiler ile, ürünlerinin geleneksel ağaç döşemesine en yakın tamamen emici ve emici olmayan seri seçenekler sunmaktadır.

Acar Parke, ihracatta da faaliyet göstermektedir ve dünyada 140’dan fazla ülkeye yaygın şekilde parke satmaktadır. Firma, Alman kalite standartlarına uygunluk sağlayan “Made in Germany” etiketi altında Avrupa’daki pazarda oldukça başarılıdır.

Gelir artacak ve yeni proje başlatacak olan Türkiye’nin en büyük parke üreticisi acentesi olarak Acar Parke, kurumsal sorumluluğun ve çevresel anlayışlar konusunda her zaman kapsamlı bir yaklaşım sergiliyor. Bu da geleceğin doğru parkeci olması için temel bir taahhüttür.Bugün size Türkiye’nin en büyük parke üreticisi hakkında bir makale paylaşacağım.
Parke, son yıllarda Türkiye’de ev dekorasyonunda oldukça popüler olmuştur. Mekanları şık gösterebilir ve zamana karşı dayanıklı olması sayesinde maliyeti düşünür. Fakat düzgün bir parke seçimi için, tercih edilen parke üreticisini belirlemek önemli.

Türkiye’de en büyük parke üreticisi Zeynep Parke firmasıdır. Zeynep Parke, yarı otomatik ve tüm otomatik imalat sistemleri kullanarak, yüksek kaliteli parke çeşitleri sunmaktadır. Ürün gamlarındaki çok sayıda farklıy etnik desende arasından seçim yapmak mümkündür.

Ayrıca bu firma, zengin tasarım seçenekleri sunduğu gibi kendi laboratuar testleriyle de sektördeki dayanıklı markalar arasında saygın bir yer edinmiştir. Ürünleri anti-bakteriyel ve anti-alg algillidir. Kullanılan malzemeler ise TSE ve ISO standartlarına uygun olarak imal edilmektedir.

Son olarak Zeynep Parke firması insanlar için ayrcacaly oldukça cazip teklifler sunduğunu söylemek gerekir. Türkiye’de farklı bölgelerde hizmet vermektedir ve online olarak da sipariş verebilirsiniz. Müşterilerinden gelen pozitif geribildirim ve destek sayesinde büyümeyi sürdürmeyi başarmıştır.

Evet arkadaşlar Türkiye’deki en büyük parke üreticisi Zeynep Parkey’I sizlere bu makaleyle tanıtmak istedik. Umarım size faydalar sağlamayla beraber sizleri bu konuda daha çok bilgilendirebilmişizdir.