Solid Flooring, epoksi zemin kaplama ürünlerinin hem satışı hem de uygulaması konusunda uzmanlaşmış bir firmadır

Solid Flooring, epoksi zemin kaplama ürünlerinin satışı ve uygulanması konusunda uzmanlaşmış bir firmadır.

1940’larda Richard Beville adında bir adam epoksi zemin yapmanın bir yolunu arıyordu. Sadece esneklik sağlamakla kalmayıp aynı zamanda dayanıklılık ve sağlamlık sağlayan bir epoksi karışımı oluşturmayı başardı. 1950’lerde Roland Kremer adında başka bir adam da benzer şeyler yaparak “Tuff-O-Naut” adlı kendi epoksi zemin markasını yarattı.

Solid Flooring, projelerinde bu iki tür döşemeyi (geleneksel ve reçine kaplamalı) uygulamada uzmanlaşmış birçok şirketten biridir.

Şirket 50 yılı aşkın bir süredir varlığını sürdürmektedir ve evrensel olarak epoksi zemin kaplama ürünlerinde lider olarak tanınmaktadır.

Solid Flooring, epoksi zemin kaplama ürünlerinin hem satışı hem de uygulaması konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Şirket 50 yılı aşkın bir süredir varlığını sürdürmektedir ve evrensel olarak epoksi zemin kaplama ürünlerinde lider olarak tanınmaktadır. Solid Flooring, 1962 yılında Wilbur H. Satterfield tarafından Raleigh NC’de Airport Road üzerinde tek bir mağaza ile kuruldu. Kuruluşundan bu yana, Solid Flooring, Kuzey Karolina, Güney Karolina, Georgia, Florida, Tennessee ve Virginia’da 10’dan fazla lokasyona sahip olacak şekilde büyümüştür.

Solid Flooring, benzersiz dayanıklılık ve kullanılabilirlik ile oluşturulan üst düzey ticari veya konut zeminleri üretmek için endüstrinin en kaliteli malzemelerini kullanır.

Solid Flooring, epoksi zemin kaplama ürünlerinin hem satışı hem de uygulaması konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Ahşap, seramik karo, vinil ve muşambadan epoksi zeminlere kadar çok çeşitli yüksek kaliteli zemin kaplama çözümlerine sahiptirler.

Solid Flooring, 2001 yılından beri varlığını sürdüren bir epoksi zemin kaplama şirketidir. Müşterilerine kaliteli, dayanıklı ve çok yönlü ürünler sundukları için mükemmel bir epoksi zemin üreticisi olarak tanınmaktadırlar. Uzmanlardan oluşan ekibi, müşteri geri bildirimlerine veya pazardaki yeni trendlere dayalı olarak ürünlerinde rekabette bir adım önde olmaya yardımcı olmak için yeni inovasyonlar geliştiriyor.

Şirket, ürünleri ve genel memnuniyetle ilgili her şey için yüksek düzeyde müşteri hizmeti sunmaktadır. Solid Flooring ekibi, müşterilerin huzuru elde etmesinin ne kadar önemli olduğunu biliyor.

Solid Flooring, epoksi zemin kaplama ürünlerinin hem satışı hem de uygulaması konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. 1966’dan beri faaliyet gösteriyorlar ve Nashville, TN merkezli.

Epoksi zeminlerinin yanı sıra seramik karo, halı ve laminat parke gibi diğer zemin çeşitlerini de satmaktadırlar. Şirket, varlığı boyunca ailesinin altında tutan John F. Roebuck Jr. tarafından kuruldu.

Solid Flooring, epoksi zemin kaplama ürünlerinin hem satışı hem de uygulaması konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Ticari ve konut inşaat müteahhitlerine, ev sahiplerine ve bireylere epoksi zemin satıyorlar. Ürünleri evlerde, restoranlarda, pansiyonlarda, okullarda, otellerde, kreşlerde ve daha birçok bina türünde kullanılmıştır.

Solid Flooring, 1994 yılında tek bir hedefle kurulmuş bir şirkettir: zemin döşemesini satın alan kişilerin bundan tüm avantajları elde etmesini sağlamak.

Epoksi zeminlerin hem ticari hem de konut binalarında birçok kullanım alanı vardır. Epoksi zeminler tipik olarak mutfaklar veya banyolar için kullanılır çünkü betonda su hasarına neden olabilecek tümsekleri veya çatlakları düzeltmenin kolay bir yolunu sunarlar.

Solid Flooring, epoksi zemin kaplama ürünlerinin hem satışı hem de uygulaması konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Her gün, dünya çapındaki müşterilere kapsamlı bir hizmet ve çözüm yelpazesi sunarlar.

Solid Flooring, 2005 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kuruldu ve o zamandan beri sektördeki lider şirketlerden biri haline geldi. Hem ticari binalar hem de evler için epoksi kaplama, epoksi reçine kapsülleme ve su yalıtım çözümleri gibi epoksi zemin çözümleri sunarlar. Şirketin ekibi, müşterilerine rekabetçi fiyat noktalarında yüksek kaliteli hizmet odaklı çözümler sunmaya kendini adamış 200’den fazla çalışandan oluşmaktadır.

Bu makale, Solid Flooring, markaları ve çeşitli uluslararası pazarlardaki varlıkları hakkında bazı somut gerçekleri kapsayacaktır.