Bizimle epoksi zemin siparişi verebilirsiniz

Epoksi zeminleri ihtiyaç duyduğunuz her an bizimle sipariş verebilirsiniz. Bütçenize ve gereksinimlerinize göre satın alabilir veya sipariş verebilirsiniz.

Üç farklı akrilik reçinenin reçine karışımıyla yapılan epoksi zeminler dayanıklı, su geçirmez ve bakımı kolaydır. Yıllarca dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Epoksi zeminlerin ömrü sekiz ila on yıl arasındadır. Açık renkli ve düşük VOC kaplamaya sahiptirler, bu da ev dekoruna uyum sağlamalarına olanak tanır.

Epoksi zeminleri bizimle sipariş edebilirsiniz. Melbourne’deki en iyi epoksi zemin kaplama şirketiyiz. Uzman ekibimiz, yeni zeminlerinizi tasarlarken ve kurarken ortaya çıkan karmaşık sorunların nasıl ele alınacağı konusunda eğitilmiştir.

Epoksi zemin kaplama, ister büyük ister küçük, ister büyük ister küçük olsun, günümüzde ticari ve konut mülkleri arasında en popüler seçeneklerden biridir, PC Flooring ekibimiz başarılı bir epoksi zemin kurulum projesi için tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu bilir.

Yeni katınız için profesyonel ve kaliteli bir hizmet arıyorsanız 1800 345 677 numaralı telefondan bizi hemen arayın.

Epoksi zeminler iki bileşenden oluşur: epoksi reçine ve sertleştirici. Berrak bir epoksi yapmak için reçine ve sertleştirici, tiksotropik bir sıvı oluşturmak üzere birleştirilir. Sıvı daha sonra amaçlanan alana dökülür ve birkaç saat içinde yerinde sertleşmesine izin verilir.

Epoksi kürlendiğinde, karo veya ahşap gibi diğer döşeme malzemelerinin çoğundan daha sert hale gelir. Bu, epoksileri çok hızlı yıpranmadan düzenli yaya trafiğine dayanabildikleri için yoğun trafik alanlarında kullanım için ideal bir seçim haline getirir.

Epoksiler, kimyasalların oksijenle karıştırılmasıyla oluşturulur. Bu karışık kimyasal oksijen ile reaksiyona girdiğinde, kimyasalın zamanla oda sıcaklığında sertleşen yapışkan macun benzeri bir maddeye koyulaşmasına neden olan ısı üretilir.

Epoksi zemin çeşitli ihtiyaçlara göre yapılabilir. Çok çeşitli renk ve desenlerde tasarlanabilen, sert kimyasallara karşı dayanıklı, dayanıklı bir üründür.

Epoksi zemini yeni satın almış kişiler için, ılık su ve sabunla temizlenmesi kolay olmasına rağmen, zeminin bakımını yapmak genellikle zor gelir. Epoksi zeminler sağlayan bir şirket, ürünleri için mükemmel müşteri hizmeti sunan Enzo Inc.

Epoksi zemin kaplama ürünlerimiz ticari, konut ve endüstriyel amaçlar için popüler bir seçim haline gelmiştir. Kurulumu kolaydır, uygun maliyetlidir ve paranızın tam karşılığını sunar.

Müşterilerimize mümkün olan en iyi epoksi zemin kalitesini rekabetçi bir fiyata sunuyoruz. Müşteri hizmetleri ekibimiz, sorularınız için size yardımcı olmak için 7/24 hizmetinizdedir.

Epoksi zeminler dayanıklıdır, kurulumu hızlıdır ve temizlenmesi kolaydır. Eviniz veya işyeriniz için bizden epoksi zemin siparişi verebilirsiniz.

Epoksi zemin, uygun maliyetli, dayanıklı ve su geçirmez bir zemin sistemidir.

Epoksi zeminlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizi www.hollywoodepoxyfloors.com adresinde ziyaret edin veya (888) 787-8999 numaralı telefondan bizi arayın!

Ayrıca çeşitli renk ve dokularda epoksi zemin kaplama ürünlerine de sahip olabilirsiniz. İhtiyaçlarınız için size en kaliteli hizmeti sunuyoruz!

Epoksi zeminler, her ev için mükemmel olan çeşitli renk ve dokularda satılmaktadır. Dayanıklıdırlar, temizlenmesi kolaydır ve uzun ömürlü yüzeylere sahiptirler.